Ctím sílu a kouzlo doteku

Najít tu správnou formu a intenzitu doteku, která povede k úlevě, je výzva. Když se to ale podaří, představuje pro mě samotnou má práce uvolnění, zklidnění a pocit naplnění. 

Stejně tak cítím skutečnou radost z dobře odvedené práce, když na svých kurzech sleduji spokojené rodiče a jejich miminka. Energie, která při masáži miminek proudí, je unikátní a je krásné být toho součástí.

Odbornost stavím na pevných základech

Baví mě se neustále vzdělávat, abych mohla přicházet s účinným řešením vašich problémů. Mám za sebou několik odborných kurzů jako kurz Celotělové masáže, Reflexologie nohy, kurz Dornovy metody, SM systém, Breussovy masáže, kurz Spoušťové body, Tejpování nebo Kraniosakrální terapie.

Jsem proškolena celosvětovou organizací IAIM jako certifikovaná lektorka kojeneckých masáží pro rodiče miminek do 1 roku. Do každého jednoho kurzu navíc vkládám svou energii, empatii, zkušenosti i cit.

Velkou část své práce vidím i v prevenci, a tak jsem se pustila i do metody hemoskenování. Hemosken poskytne v relativně krátkém čase obraz o vašem celkovém zdravotním stavu na základě živé kapky krve. 

Dívám se na zdraví jako na soubor mnoha proměnných, které je třeba vyladit, aby výsledek dobře fungoval. 

Práce plná lásky

Práce s miminky je úžasná a věřte, že já o tom musím něco vědět. Jsem maminka tří kluků a jedné holčičky.

Při masáži miminek mi jde hlavně o propojení rodiče s miminkem. Schopnost vzájemně se vnímat a reagovat na sebe. Kromě nácviku celotělové masáže u mě získáte i spoustu dalších poznatků ze světa miminek.